preloader
logo

Apartamenty Jagiellońska

iconul. Jagiellońska 33a, 34-500 Zakopane

Aqua Park Residence to oryginalnie zaprojektowany obiekt, gdzie każdy apartament oferuje przepiękny widok na Tatry. Wysoki standard wykończenia apartamentów i dbałość o szczegóły pozwoli Państwu na komfortowy i niezapomniany wypoczynek w centrum Zakopanego.
Każdy z oferowanych apartamentów wykończony jest w najwyższym standardzie co zapewni komfortowy wypoczynek dla najbardziej wymagających gości. Apartamenty również ze względu na wielkość są świetną propozycją dla rodzin z dziećmi.

Dla spragnionych relaksu, oddalony tyko o 50 metrów Aqua Park, oferuje szereg atrakcji wodnych.
Obiekt posiada windę, garaż podziemny lub miejsca parkingowe, a wszystko tylko 300 metrów od Krupówek.

 » Aqua Park Residence

Apartament Bursztyn

iconmax. 6icon71 m2

Apartament znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki z kabiną prysznicową. Jedna z sypialni posiada dwa pojedyncze łóżka a druga duże podwójne. W salonie znajduje się rozkładana kanapa dla dwóch osób.

 » Aqua Park Residence

Apartament Topaz

iconmax. 5icon57 m2

Zapraszamy do apartamentu położonego na drugim piętrze. Apartament składa się z sypialni z dużym podwójnym łóżkiem oraz rozkładanym fotelem, salonu z wygodną kanapą oraz aneksu kuchennego i łazienki z kabiną prysznicową.

 » Aqua Park Residence

Apartament Gold

iconmax. 5icon54 m2

Apartament znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem, salonu z dwoma rozkładanymi kanapami, aneksu kuchennego i łazienki z kabiną prysznicową. Z apartamentu rozpościera się przepiękny widok na góry i pasmo Gubałówki.

 » Aqua Park Residence

Apartament Rubin

iconmax. 6icon57 m2

Apartament znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienką. Sypialnie posiadają duże podwójne łóżka. W salonie znajdują się rozkładane kanapy. Apartament został komfortowo wyposażony aby umilić pobyt naszym gościom.

 » Aqua Park Residence

Apartament Onyks

iconmax. 6icon57 m2

Apartament położony jest na pierwszym piętrze. Składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem, salonu z dwoma rozkładanymi kanapami, aneksu kuchennego i łazienki z kabiną prysznicową. Doskonała lokalizacja i wyposażenie pozwoli wypocząć całej rodzinie.

 » Aqua Park Residence

Apartament Opal

iconmax. 6icon57 m2

Apartament położony jest na pierwszym piętrze i składa się z sypialni z dużym łóżkiem, salonu z dwoma rozkładanymi kanapami, aneksu kuchennego i łazienki z kabiną prysznicową. Wyposażenie apartamentu pozwala poczuć się jak w domu.

 » Aqua Park Residence

Apartament Szafir

iconmax. 8icon100 m2

Apartament znajduje się na 4 piętrze. Winda dochodzi do trzeciego piętra. Apartament składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym i dwóch łazienek. W dwóch sypialniach są duże podwójne łóżka, w salonie i jednej z sypialni są rozkładane sofy.

 » Aqua Park Residence

Apartament Cytryn

iconmax. 6icon57 m2

Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa sie z jednej sypialni z dużym podwójnym łóżkiem, salonu z aneksem kuchennym i łazienki z kabiną prysznicową. Salon wyposażony jest w dwie wygodne kanapy z funkcją spania. Z balkonu partamentu można podziwiać niezwykły widok na Giewont i pasmo Gubałówki.

 » Aqua Park Residence

Apartament Cristal

iconmax. 6icon68 m2

Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze. Posiada sypialnię z dużym podwójnym łożem, salon z aneksem kuchennym i łazienka. W pokoju dziennym znajdują się dwie duże, dwuosobowe sofy, które na noc można zamienić w wygodne łóżka.

 » Aqua Park Residence

Apartament Lazur

iconmax. 5icon52 m2

Apartament znajduje się na parterze i składa się z dwóch oddzielnych sypialni, jedna z dużym łożem małżeńskim druga z dwoma pojedynczymi łóżkami. W pokoju dziennym znajduje się sofa z funkcją spania.
Praktycznie wyposażony aneks kuchenny w pełni umożliwia przyrządzanie posiłków.

 » Aqua Park Residence

Apartament Kobalt

iconmax. 4icon50 m2

Apartament na parterze składa się z sypialni z dużym podwójnym łóżkiem, pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, oranżerii i łazienki. W pokoju dziennym znajduje się kanapa z funkcją spania dla dwóch osób. Kolejnym pomieszczeniem w mieszkaniu jest przeszklona oranżeria skąd można podziwiać Giewont.

 » Aqua Park Residence

Apartament Silver rezerwacja telefoniczna 502 268 544

iconmax. 6icon68 m2

Rezerwacja tylko telefoniczna pod numerem: 0048 502 268 544

Copywrite: VIP Apartamenty 2020

Created by: logo