preloader
logo

Apartamenty Stara Polana

iconul. Nowotarska 24, 34-500 Zakopane

Stara Polana to duży, nowoczesny kompleks w centrum Zakopanego. Każdy z oferowanych apartamentów wykończony jest w najwyższym standardzie co zapewni komfortowy wypoczynek dla najbardziej wymagających gości. Apartamenty również ze względu na wielkość są świetną propozycją dla rodzin z dziećmi.

Aby zapewnić Państwu odrobinę relaksu po intensywnym dniu w obiekcie oferujemy naszym gościom basen, saunę mokrą i suchą oraz jacuzzi. Dzieci spędzą miłe chwile w brodziku pod czujnym okiem ratownika. Basen z sauną i jacuzzi czynny jest codziennie od godziny 14,00 do 22,00. Na naszych małych gości czeka również sala z placem zabaw typu"małpi gaj". A kiedy pogoda dopisuje dzieci mogą pobawić się na zewnętrznym placu zabaw.
WIOSENNA PRZERWA TECHNICZNA BASENU, SAUNY I JACUZZI: OD 05 KWIETNIA DO 10 KWIETNIA 2020 R.

Obiekt posiada windę, garaż podziemny lub miejsca parkingowe. Cały kompleks jest ogrodzony i monitorowany całodobowo.

 » Stara Polana

Apartament Smrekowy

iconmax. 6icon55 m2

Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki z prysznicem. Sypialnie wyposażone są w duże podwójne łóżka a w salonie znajduje się duża wygodna kanapa z funkcją spania.

 » Stara Polana

Apartament Łomnica

iconmax. 6icon73 m2

Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki z prysznicem. Sypialnie wyposażone są w duże podwójne łóżka a w salonie znajduje się duża wygodna kanapa z funkcją spania.

 » Stara Polana

Apartament Czarny Staw

iconmax. 6icon58 m2

Apartament mieści się się na parterze. Składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki z prysznicem. Apartament wyposażony jest w sypialniach z podwójne łóżka, salon wyposażony jest w wygodną kanapę z funkcją spania.

 » Stara Polana

Apartament Harenda

iconmax. 7icon62 m2

Apartament położony jest na trzecim piętrze. Składa się z dwóch sypialni, salonu, aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem i dodatkowej toalety. Sypialnie wyposażone są w duże podwójne łóżka a w salonie znajduje się duża kanapa z funkcją spania. Apartament posiada łazienkę z prysznicem i toaletą i dodatkową toaletę.

 » Stara Polana

Apartament Po Zbóju

iconmax. 6icon58 m2

Apartament znajduje się na parterze. Posiada dwie sypialnie z dużymi podwójnymi łóżkami, salonem z kanapą z funkcją spania, aneksem kuchennym i łazienkę z kabiną prysznicową. Przy jednej z sypialni znajduje się dodatkowa toaleta.

 » Stara Polana

Apartament Giewont

iconmax. 6icon69 m2

Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z dwóch sypialni z dużymi podwójnymi łóżkami, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z kabiną prysznicową i dodatkową toaletą. Salon wyposażony jest w wygodną kanapą z funkcją spania. Z okien w okresie zimowym widać góry.

 » Stara Polana

Apartament Nosal

iconmax. 6icon55 m2

Apartament położony jest na pierwszym piętrze. Składa się z jednej sypialni z dużym podwójnym łóżkiem, salonu z dwoma rozkładanymi kanapami, aneksu kuchennego i łazienki z kabiną prysznicową i wanną. Wygodny i komfortowy apartament dla rodziny.

 » Stara Polana

Apartament Murań

iconmax. 6icon68 m2

Apartament położony jest na trzecim piętrze. Składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem. Pierwsza z sypialni ma duże podwójne łóżko, druga- dwa pojedyncze a trzecia wygodną rozkładaną sofę. To duże komfortowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi.

 » Stara Polana

Apartament Harnaś

iconmax. 6icon58 m2

Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z dwóch sypialnia z podwójnymi łóżkami, salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Salon wyposażony jest w kanapę dla dwóch osób z funkcją spania. Goście korzystają z bezpłatnego dostępu do basenu, sauny, jacuzzi i placu zabaw dla dzieci.

 » Stara Polana

Apartament Morskie Oko

iconmax. 6icon59 m2

Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z dwóch sypialni z dużymi podwójnymi łóżkami, salonu z aneksem kuchennym i łazienki z kabiną prysznicową. Salon wyposażony jest w sofę z funkcją spania.

 » Stara Polana

Apartament Lodowy

iconmax. 4icon50 m2

Apartament położony jest na czwartym piętrze. Składa się z jednej sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienka z kabiną prysznicową. W sypialni znajduje się duże podwójne łóżko. Salon wyposażony jest w dużą wygodną kanapę z funkcją spania.

 » Stara Polana

Apartament Kasprowy

iconmax. 5icon50 m2

Apartament położony jest na pierwszym piętrze. Składa się z jednej sypialni z dużym podwójnym łóżkiem, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem. W salonie znajduje się wygodna kanapa z funkcją spania i rozkładany fotel . Łazienka wyposażona jest w prysznic, toaletę i bidet.

 » Stara Polana

Apartament Krywań

iconmax. 6icon73 m2

Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i toaletą i dodatkowej toalety. Pierwsza z sypialni ma podwójne łóżko, druga dwa pojedyncze łóżka a trzecia dużą wygodną kanapę z funkcją spania. To duże i komfortowe mieszkanie dla całej rodziny.

 » Stara Polana

Apartament Hawrań

iconmax. 6icon73 m2

Apartament znajduje się na pierwszym pietrze. Składa się z trzech sypialni,salonu z aneksem kuchennym, łazienki i dodatkowej toalety. Pierwsza z sypialni wyposażona jest w podwójne łóżko, druga dwa pojedyncze a w trzeciej znajduje się wygodna kanapa. Apartament posiada łazienkę z prysznicem i toaletą oraz dodatkową toaletę.

 » Stara Polana

Apartament Orla

iconmax. 6icon58 m2

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch sypialni z podwójnymi łóżkami, salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Salon wyposażony jest w kanapę z funkcją spania. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do basenu, sauny, jacuzzi i placu zabaw dla dzieci.

 » Stara Polana

Apartament Rysy

iconmax. 7icon59 m2

Apartament Położony jest na parterze. Składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki. W jednej z sypialni znajduje się podwójne łóżko i rozkładana kanapa, w drugiej znajduje się podwójne łóżko. Salon wyposażony jest w wygodną kanapę z funkcją spania. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do basenu, sauny, jacuzzi.

 » Stara Polana

Apartament Wika

iconmax. 6icon59 m2

Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Sypialnie wyposażone są w podwójne łóżka a w salonie jest wygodna sofa z funkcją spania. Goście mogą skorzystać z basenu, sauny, jacuzzi i placu zabaw dla dzieci.

Copywrite: VIP Apartamenty 2020

Created by: logo